O firmie
Usługi
Kontakt

Aktualności

Nie dodano jeszcze aktualności.

Dane firmy

ul. Kościuszki 109
23-400 Biłgoraj
woj. lubelskie
powiat biłgorajski

tel: 0048 600 809 093


Firma poleca

Firmę polecają

Firma jeszcze nie jest polecana.

Subskrypcja

O firmie

Rozmiar czcionki: A A A
Firma Bed-Bud została zbudowana na solidnym fundamencie, składającym się z doświadczenia, fachowej wiedzy, profesjonalizmu i znajomości branży, dzięki czemu szybko rozwinęła swoją działalność na rynku budowlano-instalacyjnym.

Właścicielem firmy jest Marek Bednarz, któremu doświadczenie, zdobyte podczas pracy w branży budowlanej w Niemczech w latach 90., pozwoliło na założenie w 2004 roku własnej firmy, której działalność skupiła się przede wszystkim na pracach:
  • Izolacyjnych
  • Dekarskich
  • Ciesielskich
  • Instalacyjnych

Początkowo, jej aktywność koncentrowała się na pracach budowlanych na terenie Polski wschodniej, w szczególności w województwie lubelskim, gdzie ma ona swoją siedzibę. Jednak terminowość, rzetelność prac, stosowanie najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów sprawiły, że firma BedBud szybko zyskała solidną pozycję i zaufanie inwestorów. Otworzyło to przed nią nowe możliwości rozwoju i stworzyło szansę na realizację poważnych i dużych projektów na terenie całej Polski, a także w krajach Beneluksu oraz Niemiec. Pracownicy firmy z dumą mogą się podpisać pod finalizacją takich projektów jak:
  • Instalacja kolektorów słonecznych wraz z instalacjami elektrycznymi dla budynków użyteczności publicznej
  • Całkowita modernizacja fasad osiedla budynków mieszkalnych z zastosowaniem najlepszych materiałów izolacyjnych i wykończeniowych

Obecnie BedBud to firma dysponująca ogromnym doświadczeniem, realizująca dziesiątki zleceń rocznie, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zatrudnia 35 pracowników, wykwalifikowanych elektryków, dekarzy, hydraulików, montażystów, którym stwarza atrakcyjne warunki pracy i daje możliwość ciągłego rozwoju oraz zdobywania nowych kompetencji.

Zadowolenie klientów, rosnąca liczba kontraktów, ciągłe zainteresowanie usługami firmy ze strony polskich, jak i zagranicznych zleceniodawców, a przede wszystkim same realizacje świadczą o profesjonaliźmie firmy BedBud i są jej najlepszą wizytówką.

Galeria zdjęć

Słowa kluczowe

Usługi Ogólnobudowlane BED-BUD Marek Bednarz
tel: 0048 600 809 093
O firmie   |   Usługi   |   Kontakt
Mikrowitryna.pl - wykonanie eball - Strona www Twojej firmy.
Recepcja OnLineGazeta Biłgorajska